Finansowanie

Instalacje fotowoltaiczne to szansa zarówno dla właścicieli domów jedno- lub wielorodzinnych, jak i przedsiębiorców posiadających biuro czy budynek przemysłowy na znaczne obniżenie comiesięcznych rachunków oraz pozyskiwanie energii w ekologiczny, niezagrażający środowisku sposób. Choć wiele programów dotacyjnych skierowanych jest w stronę osób prywatnych, „Energia Plus” to intrygująca propozycja Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej skierowana do właścicieli małych, średnich oraz dużych firm.

 

„Energia Plus” – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej dla przedsiębiorców

Na osoby prowadzące własny biznes, które zdecydują się na przystąpienie do programu „Energia Plus”, czeka możliwość zaczerpnięcia częściowo umarzalnej pożyczki o kwocie od 500.000 do 300.000.000 polskich złotych. To szansa na zainwestowanie pieniędzy w system fotowoltaiczny, który spełni wszystkie wymagania związane z poborem prądu w całym budynku.

Dostępne jest również wsparcie w rodzaju standardowej dotacji. Jej wartość zależy od kosztu inwestycyjnego, który zdecydujemy się podjąć wybierając odpowiednie panele słoneczne oraz inne elementy instalacji fotowoltaicznej. W obu przypadkach jednak (zarówno dotacji, jak i pożyczki), są wymagane do spełnienie podstawowe wymagania, które opisane są szczegółowo w regulaminie akcji. Najważniejsza informacja to taka, iż z programu może skorzystać jedynie przedsiębiorca wykonujący działalność gospodarczą w rozumieniu ustawy z dnia 6 marca 2018 roku.

Korzystając z naszych usług, czyli kompleksowej realizacji fotowoltaicznej dla firm, nie będziesz musiał martwić się załatwianiem skomplikowanych i czasochłonnych formalności – wszystkie niezbędne dokumenty oraz pisma dostarczymy w Twoim imieniu. Dzięki temu będziesz mógł zająć się ekspansją swojej firmy, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi świadczeniami, a w razie jakichkolwiek pytań na temat dostępnych programów dofinansowujących zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Leasing dla firm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekokredyt

Jest wiele możliwości finansowania Inwestycji związanych z fotowoltaiką, pompami ciepła i kolektorami słonecznymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą finansowania uwzględniając rodzaj Inwestycji.

Skontaktuj się

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

hCaptcha